Hardtop "STYLISH", ABS stříbro pro Isuzu D-Max Zvětšit fotku

Hardtop STYLISH", ABS stříbro pro Isuzu D-Max"

isu1086

New

Hardtop "STYLISH", stříbro ABS, příslušenství pro Isuzu D-Max.

More details

65 849 ,- Kč

Více informací

Jak je to praktické: bohužel v našich zeměpisných šířkách často prší, když chcete něco přenášet. Tento problém je vyřešen firmou Aeroklas Hardtop, která je vyrobena z vysoce kvalitního plastu ABS. Díky inovativní konstrukci dvou plášťů nabízí vynikající tuhost i přes nepřítomnost ocelového rámu a je obzvláště lehký. To minimalizuje kapacitu užitečného zatížení.
Příslušenství na míru je navrženo tak, aby bylo možno snadno namontovat na vozidlo. Nová pevná deska je navržena tak, aby těsně uzavřela ložnou plochu a zůstává tak naprosto těsná i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Přední část spojuje kabinu. To nejenže udržuje hluk větru na obzvláště nízké úrovni, ale také dosahuje vysoké využitelné výšky. Při nakládání může být zadní okno (vyhřívané) sklopeno směrem nahoru. Zadní okno je tmavé jako boční okna. 

Barva: stříbrná 529


omezení: Pouze pro dvojitá kabina - pouze pro vozidla s následujícími EG-BE-Nr./ABE: *** / N051 až NT03 - od roku stavby 2012 do roku 2017.
materiál: ABS
povrch: stříbro 529
Znalecký posudek: ABE
Vydání a pokyny: V dokumentech vozidla není požadována žádná registrace. Musí být dodrženy omezení a pokyny k instalaci uvedené v schválení. Povolení musí být přepravováno ve vozidle.
Rozsah dodávky: 1 pevná deska, požadovaný instalační materiál, ABE

30 other products in the same category:

Domů

Slevy