Hardtop "STYLISH", ABS, černá pro Nissan Pick Up Navara D40 Zvětšit fotku

Hardtop "STYLISH", ABS, černá pro Nissan Pick Up Navara D40

nis1816

New

Hardtop "STYLISH", ABS černá, příslušenství pro Nissan Pick Up.

More details

49 900 ,- Kč

Více informací

Jak je to praktické pro vyzdvižení: bohužel v našich zeměpisných šířkách často prší, když chcete něco přenášet. Tento problém je vyřešen firmou Aeroklas Hardtop, která je vyrobena z vysoce kvalitního plastu ABS. Díky inovativní konstrukci dvou plášťů nabízí vynikající tuhost i přes nepřítomnost ocelového rámu a je obzvláště lehký. To minimalizuje kapacitu užitečného zatížení.
Příslušenství na míru je navrženo tak, aby bylo možno snadno namontovat na vozidlo. Nová pevná deska je navržena tak, aby těsně uzavřela ložnou plochu a zůstala tak naprosto těsná i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Přední část splachuje kabinu. To nejenže udržuje hluk větru na obzvláště nízké úrovni, ale také dosahuje vysoké využitelné výšky. Při nakládání může být zadní okno (vyhřívané) sklopeno směrem nahoru. Zadní okno je zbarveno tmavě jako boční posuvné okno. 
Kromě toho je nová pevná střecha vybavena střešním nosníkem (nosnost 60 kg), který je vhodný pro montáž střešního nosiče.


omezení: Pouze u dvojitých kabin s nosností 1511 mm. Pouze pro vozidla s následujícími EG-BE-Nr./ABE: E9 * 2007/46 * 0018 až NT01 / L617 až NT11.
materiál: ABS
povrch: černá (GNO)
Znalecký posudek: ABE
Vydání a pokyny: V dokumentech vozidla není požadována žádná registrace. Musí být dodrženy omezení a pokyny k instalaci uvedené v schválení. Povolení musí být přepravováno ve vozidle.
Rozsah dodávky: 1 pevná deska, požadovaný instalační materiál, ABE

30 other products in the same category:

Domů

Slevy