Hardtop "STYLISH", ABS stříbro - TOY1416 Zvětšit fotku

Hardtop "STYLISH", ABS stříbro - TOY1416

toy1416

New

Hardtop "STYLISH", ABS stříbro, příslušenství pro Toyota Hilux 4x4.

More details

55 001 ,- Kč

Více informací

Jak je to praktické jako vyzdvižení: bohužel v našich zeměpisných šířkách často prší, když chcete něco přenášet. Tento problém je vyřešen firmou Aeroklas Hardtop, která je vyrobena z vysoce kvalitního plastu ABS. Díky inovativní konstrukci dvou plášťů nabízí vynikající tuhost i přes nepřítomnost ocelového rámu a je obzvláště lehký. To minimalizuje kapacitu užitečného zatížení.
Příslušenství na míru je navrženo tak, aby bylo možno snadno namontovat na vozidlo. Nová pevná deska je navržena tak, aby těsně uzavřela ložnou plochu a zůstala tak naprosto těsná i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Přední část splachuje kabinu. To nejenže udržuje hluk větru na obzvláště nízké úrovni, ale také dosahuje vysoké využitelné výšky. Při nakládání může být zadní okno (vyhřívané) sklopeno směrem nahoru. Zadní okno je zbarveno tmavě jako boční posuvné okno. 
Kromě toho je nová pevná střecha vybavena střešním nosníkem (nosnost 60 kg), který je vhodný pro montáž střešního nosiče. 
Barva: stříbrná (1C0)


omezení: pouze u dvojité kabiny 
pouze u vozidel s následujícími EG-BE-Nr./ABE: ÿ / L642 až NT05
materiál: ABS
povrch: stříbro (1C0)
Znalecký posudek: ABE
Vydání a pokyny: V dokumentech vozidla není požadována žádná registrace. Musí být dodrženy omezení a pokyny k instalaci uvedené v schválení. Povolení musí být přepravováno ve vozidle.
Rozsah dodávky: 1 pevná deska, požadovaný instalační materiál, ABE

30 other products in the same category:

Download

Domů

Slevy